اینفوگرافیک

اینفوگرافیک مقایسۀ نت‌برگ و تخفیفان: کدام‌یک سرویس بهتری دارند؟

در این گزارش می‌خواهیم دو سایت تخفیف گروهی «نت‌برگ» و «تخفیفان» را با یکدیگر مقایسه کنیم و ببینیم کدام سرویس محبوب‌تر است. این دو شرکت درزمینۀ تخفیف برای خدمات مختلف و کالا فعالیت می‌کنند. اگرچه ماهیت کار آن‌ها یکسان است، تفاوت‌هایی نیز با هم دارند. این سایت‌ها که به سایت‌های تخفیف گروهی معروف هستند، برای برخی از خدمات یا کالاها تا ۹۹درصد تخفیف درنظر می‌گیرند که البته افراد برای خرید آن‌ها زمان محدودی دارند. این ایده اولین‌بار توسط Groupon در سال ۲۰۰۸ شکل گرفت و به موفقیت بزرگی نیز دست یافت. بعد از عملی‌شدن این ایده و سوددهی آن، شرکت‌های مختلف در جهان به الگوبرداری از آن پرداختند. در ایران نت‌برگ و تخفیفان جزء این شرکت‌ها هستند.

نکته: برای دیدن اینفوگرافیک در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید.

نگاهی به تاریخچۀ این دو شرکت

تخفیفان

تخفیفان، در مردادماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. تخفیفان در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد که رستوران و کافی‌شاپ، هنر و تئاتر، تفریحی و ورزشی، آموزشی، سلامتی و پزشکی، زیبایی و آرایشی، مسافرتی و کالا را شامل می‌شود. درحال‌ حاضر تخفیفان در ۷ شهر بزرگ ایران، یعنی تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و رشت فعالیت می‌کند. اپلیکیشن این سایت برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده است.

نت‌برگ

دومین سایتی که درزمینۀ تخفیف گروهی فعالیت دارد، نت‌برگ است که آن ها در سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را آغاز کرد. بااین‌حال سایت نت‌برگ به‌علت تبلیغات بیشتر و مناسب‌تر، در میان کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است و اکثر کاربران دنیای اینترنت با آن آشنایی نسبی دارند. نت‌برگ در بسیاری از شهرهای کشورمان ازجمله تهران، اصفهان، کرج و مشهد فعال است. از بین زمینه‌های فعالیت این سایت می‌‌توان به رستوران و کافی‌شاپ، تفریحی و ورزشی، پزشکی و سلامت، فرهنگی و هنری، آموزشی، زیبایی و آرایشی و کالا اشاره کرد. اپلیکیشن این سایت نیز برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS دردسترس است.

پیوند کوتاه: https://nazarbazaar.ir/czTF5
این مطلب را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

گروه محتوایی نظربازار

گروه محتوایی نظربازار آخرین گزارش‌ها و مطالب مرتبط با تحقیقات بازاریابی را منتشر می‌کند.

افزودن دیدگاه